Çağdaş sanat ölmez. Tiyatro, sinema, edebiyat, mimarlık, müzik ve yetenek ...
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Kendinizi nasıl incitmek

Bir insanda bazen karanlık varlıkların nasıl göründüğünü fark ettiniz mi?
İnsanlarla çalışırken onları gözlemliyorum, örneğin, bir kişiye kendini nasıl kişisel olarak incittiğini ve yanıt olarak, böyle, bildiğiniz gibi, kötü niyetli bir kıkırdadı .. Bu çok bitmiştir.

Her iki yöne de bakma fırsatım olduğu için onları tanıyabilirim. Ayrıca içinde bulunan ve kontrol eden kişiyi de gösterir. Ben soruyorum: "Şimdi incin, neden gülüyorsun, neden alay ediyorsun?" Bir kişiyi kötü amaçlı bir varlıktan çıkarmak kolay değildir. Sanki öfkenizi kaybetme ve dışarıdan her şeye bakma teklifi gibi. Ve sonra kendini böyle kabul et ve sev.

Kişinin kendi özgürlüğünü ifade etme özgürlüğünün ve kendi ruhunun iradesinin, konforun tüm faydalarından ve avantajlarından daha değerli olduğu kişiler için, bu, karanlığın gücünden çıkarılır. Ve sonra kendi güçlerini geri yüklerler ve onları manipüle etmek zordur.

Ama bu kıkırdama duyulurken - kişi kendini bir kahraman olarak görüyor, dünyayı yönetebiliyor ve "suçlu" nu gösterebiliyor.
Bu varlıkları başka nasıl tanıyorsunuz?
Kendimize dikkat edelim. Tüm dünya olaylarının ışığında her zamankinden daha fazla alakalı.
21
Bir kişi şu soruyu cevaplayamazsa "Şu anda ne hissediyorum?"(içsel duygulara erişim engellenir, iç hakikat susturulur ve susar, vicdanın sesi uyur).

Bir kişi inatla tekrar ederse "Yapamam!" (kendi sorumluluğunun geri çekilmesi, kendime “istemiyorum” mesajını kabul etmeyi reddetme, yani, herhangi bir şeyi değiştirme konusundaki isteksizlik).

Bir kişi gösterirse, maneviyatını kızdırır(Vedic yaşam tarzını nasıl yönlendirdiğini göstermek için tüm gücüyle çalışır, sadece beyaz kıyafetler giyer, “yavrular” doğruluk ve gün boyu iyilikle).

Bir kişi kendisi hakkında hiçbir şey söylemezse(ifadeleri ve atasözlerinin ardına gizlenmez, sosyal ağlarda nezaket ve güzelliğe dair ahlaki ve öğretici resimler saklar ve bu konuyla ilgili kendi örneklerini asla söylemez).

Bir kişi özür dilemezse(Birinin haksızlığını kabul etmemek, diğerlerinin "kendileri üzerinde hala çok çalıştıklarını" mahkum etmek, "kendilerine tam olarak otmazyvat" yapmaya devam etmek).

Bir kişi kendi iç alanını korumazsa(“saldırıya uğradığında”, kaba, aşağılanmış, kelimelerle dövüldüğünde, zorla, komuta edildiğinde, yani “yutar” diyerek fark etmez (yok sayar).

Bir kişi kendi vücudunun hislerine tükürürse(Duyguları duymaz, boğazda topaklar fark etmez, içsel sinyalleri okumaz, neyin yanlış gittiğini anlamadığı zaman bacağını kırar, kendi bedenini ihmal etmekten ve boykot etmekten hastalanır, nefret ve sevmediğini gösterir. vücut).

Bir kişi öfkeden kötüye cevap verirse(olumsuz duyguları kendi içinde dönüştürmeyi, tepkilerinden sorumlu olmayı, kötülüğü kendi içinde durdurmayı ve savaşı durdurmayı öğrenmek istemez).
Eğer bir kişi dış dünyaya bütün gözleriyle bakar ve orada yaşamaya çalışırsa (iç dünyasını ihmal ederek, kendi evinde yoksunluk, kendi ruhuna karşı bir suç, yanılsama gerçeklerden daha önemlidir).

Related news

Kendinizi nasıl incitmek image, picture Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek Kendinizi nasıl incitmek