Sağlıklı ve sağlıklı yaşamak, tüm durumlar için ipuçları
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5
 

Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları

Herkes böyle bir bitkinin faydalarını papatya olarak bilir. Daha sık Bilinçli insanlar, ağızları durulamak, gözlerini yıkamak için papatya kullanırlar. zor iyileşen dermatit. Çoğu insan faydalarını bilir. şişmanlık ve bağırsak bozuklukları için papatya çayı. Ama söylemek istiyorum Papatya kullanmak için en ilginç ve sıradışı yollar hakkında.

papatya uygulaması

        Saç boyama.Evet, evet, güçlendirmemek, yani boyama. Papatya ve sıradan sudan çiçeklerden 1: 3 oranında bir kaynatma hazırlar, Yaklaşık 5 dakika kaynatın, bir termos içinde 4 saat ısrar edin ve süzün. Kaynatma saça sürün, başını bir film ve havluyla 30-60 dakika sarın. yıkayıp temizlemek. Sarı saçlar için bu boyama yöntemi çok etkilidir. Yöntem kullanışlı ve gri saç üzerinde boya yapamayanlar.

papatya uygulaması

        Terapötik banyo.Geleneksel tıp uygulamak için tavsiye romatizma için papatya banyoları, terleme ayakları, nevroz, karaciğerde ağrı, uykusuzluk, kronik rinit, genital iltihaplanma. Papatya buharı Vücudumuzun tüm organları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Pişirmek için Papatya banyosu, 1 litre su beklentisi ile 20 gram kuru çiçek almak, tıbbi Banyoya 20-25 gram papatya çiçeği polen eklerseniz etki artacaktır.

papatya uygulaması

        Vücudun gençleştirilmesi.Eski bir Tibet kaynatma vardır dört otlar (papatya, rengi bozulmayan, hypericum ve huş tomurcukları), hangi yağ birikimini, kan damarlarını ve kan pıhtılarını temizler, skleroz, hipertansiyon, kalp krizi önler. Anti-agingin hazırlanması için kaynatma, tüm dört otlar 100 gram almak gerekir, onları karıştırın ve öğütme 1 yemek kaşığı ot karışımı 0.5 litre kaynar su dökün ve ısrar Bir termos içinde üç saat kaynatma. Yatmadan önce 1 fincan süzün ve içirin, kalan - sabahları bal ekleyebilirsin. Bir gün için sabah ve akşam içecek ayın. Tibet canlandırıcı kaynatma tüketen insanlar, hissediyorum sağlıklı ve akranlarından daha genç görünüyorsun.

Bu uygulamalardan biriyle ilgileniyorsanız. Papatya ve bu bitkinin etkisini kendinize yaşamaya hazırsınız, unutma yorumlarda bulunan gösterimleri bu materyalle paylaşır.


Related news

Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları image, picture
Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları 71


Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları 51


Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları 53


Papatya kullanmanın en alışılmadık yolları 84